skip to Main Content
یک روش ساده برای خرید کوره ذوب القایی کوچک ارزان قیمت

یک روش ساده برای خرید کوره ذوب القایی کوچک ارزان قیمت

کوره های القایی نسبت به دیگر انواع کوره ها مانند کوره های المنتی، قوس الکتریکی و مشعلی مزایای فراوانی در ذوب انواع فلزات و آلیاژها دارد. برای مثال با خرید کوره ذوب القایی کوچک می توانید فرایند ذوب راحت‌تر، سریع‌تر و به صرفه تری را تجربه کنید.

چرا که عملکرد این کوره ها بسیار ساده تر بوده و پارامترهای کنترلی آن بسیار دقیق تر قابل تنطیم است. علاوه بر این مصرف برق و انرژی این کوره ها بسیار کمتر است. در این مقاله به معرفی گام های لازم برای خرید یک کوره ذوب القایی کوچک می پردازیم.

گام های خرید کوره ذوب القایی کوچک

با رعایت این مراحل و گام ها می توانید یک تجربه خرید موفق کوره ذوب القایی کوچک را داشته باشید:

 1. تعیین دقیق کاربرد و نیاز خود

  با تعریف دقیق اهداف و کارکرد مورد نیاز خود می توانید بیشترین بهره‌وری را داشته باشید. ایران کوره آماده است تا به صورت رایگان شما را در تعریف دقیق نیاز کوره القایی یاری کند. در نظر داشته باشید که اشتباه در این گام ممکن است باعث هد رفت سرمایه و وقت شما گردد.

 2. انتخاب بهترین برند

  حتما متوجه شده اید که برند های بسیار متنوعی از کوره القائی در بازار موجود است. تسلط بر ویژگی ها و عملکرد آنها کاری زمان بر است. ایران کوره می تواند شما را در انتخاب بهترین برند متناسب با نیاز شما یاری کند.

 3. گرفتن قیمت از ایران کوره

  قیمت، یکی از اساسی ترین پارامترهای انتخاب یک کوره القایی است. هر کس فقط می تواند به اندازه بوده خود خرج کند! ایران کوره می تواند با کمترین قیمت (قیمت کارخانه) محصول را به شما تحویل دهد. برای گرفتن پیش فاکتور با ما تماس بگیرید.

 4. سفارش و بستن قرارداد

  پس تأیید پیش فاکتور توسط شما، مراحل عقد قرارداد با تولید کننده و خرید اجرا می شود. تولید کننده کار خود را شروع کرده و در کمتر از دو هفته (عموماً) کوره شما را تحویل خواهد داد.

ما در تمامی مراحل در کنار شمائیم… با ما تماس بگیرید:

محمد طلائی زاده ( ۰۰۱۱۲۲۳۳۴۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

Back To Top